AudioRoot eSmart BC1150-24V
Productomschrijving
Audioroot eSMART BC1150-24V De Audioroot eSMART BC1150-24V is een 24V/6,66A voedingsadapter, speciaal ontworpen voor het voeden van de ingebouwde lader van de eSMART BC1150 batterijcombiner. Deze adapter levert een vermogen van 160W en is uitgerust met een Neutrik NC10MXX-14-B connector voor een betrouwbare aansluiting. Belangrijkste kenmerken I...
Audioroot eSMART BC1150-24V
De Audioroot eSMART BC1150-24V is een 24V/6,66A voedingsadapter, speciaal ontworpen voor het voeden van de ingebouwde lader van de eSMART BC1150 batterijcombiner. Deze adapter levert een vermogen van 160W en is uitgerust met een Neutrik NC10MXX-14-B connector voor een betrouwbare aansluiting.
Belangrijkste kenmerken
  • Ingangsspanning: 90 tot 264 VAC
  • Uitgangsspanning: 24V DC
  • Uitgangsstroom: 6,66 A
  • Uitgangsvermogen: 160 W
  • AC Inlet Type: C14
  • Afmetingen: 150 x 70 x 38 mm
  • Gewicht: 575 g
  • Uitgangsconnector: Neutrik NC10MXX-14-B
  • Inclusief AC-kabel
Productspecificaties
Artikelnummer
AROBateSma8462
SKU
eSMARTBC1150-24V
Reviews
0 / 5Based on 0 reviews
Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..
Schrijf je eigen review
Recent bekeken
AudioRooteSmart BC1150-24V
eSMART BC1150-24V 24V/6,66A voedingsadapter voor de Audioroot eSMART BC1150 batterijcombiner. Levert 160W vermogen via Neutrik NC10MXX-14-B connector.