0
0

Cinela PIA-2D-MKH30/40

Cinela Cinela PIA-2D-MKH30/40
Productomschrijving
De Cinela PIA-2D-MKH30/40 is een gespecialiseerd windschermsysteem, ontworpen voor Mid-Side (MS) stereo-opnameconfiguraties, waarbij specifiek de Sennheiser MKH30 figuur-8 microfoon wordt gecombineerd met de MKH40 cardioïde microfoon. Dit systeem biedt effectieve bescherming tegen wind- en handling-geluiden, terwijl het een hoge akoestische transp...

De Cinela PIA-2D-MKH30/40 is een gespecialiseerd windschermsysteem, ontworpen voor Mid-Side (MS) stereo-opnameconfiguraties, waarbij specifiek de Sennheiser MKH30 figuur-8 microfoon wordt gecombineerd met de MKH40 cardioïde microfoon. Dit systeem biedt effectieve bescherming tegen wind- en handling-geluiden, terwijl het een hoge akoestische transparantie behoudt.

Belangrijke kenmerken van de PIA-2D-MKH30/40 zijn:

  • Dubbelassige zwenkbevestiging: Maakt nauwkeurige oriëntatie van het microfoonpaar mogelijk, wat bijdraagt aan een accurate stereo-opname.
  • Geïntegreerde MS-ophangmodule: Uitgerust met gekruiste isolatoren en speciale clips om de microfoons stevig vast te houden, wat zorgt voor effectieve trillingsisolatie.
  • Afneembare Binder-houder: Voorzien van twee afneembare pluggen voor flexibele en veilige microfoonaansluitingen.
  • 3D primaire stof: Biedt initiële windbescherming met hoge akoestische transparantie, geschikt voor lichte wind of binnenomgevingen.
  • Bontkap (FUR-LP): Bevat een langharige bontkap voor verbeterde windbescherming in veeleisendere omstandigheden.
  • Polycarbonaat behuizing: Biedt duurzame bescherming voor het windschermsysteem tijdens transport en opslag.

Dit windschermsysteem is afgestemd op de afmetingen en eigenschappen van de Sennheiser MKH30 en MKH40 microfoons, wat zorgt voor optimale prestaties en gebruiksgemak. Het is bijzonder geschikt voor professionele film- en videoproducties, evenals voor drama's en documentaires, waar hoogwaardige wind- en trillingsbescherming essentieel zijn voor het vastleggen van helder stereo-geluid.

Productspecificaties

Artikelnummer
CINPiaPIA-8820

Reviews

0 / 5Based on 0 reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Schrijf je eigen review

Recent bekeken

Cinela PIA-2D-MKH30/40
CinelaPIA-2D-MKH30/40

PIANO windscherm MS voor MKH 30/40 (2 assen)

€1.072,00 Excl. btw
      Cinela Z-CMC1U MS
      CinelaZ-CMC1U MS

      ZEPHYX windscherm voor CMC1U+CMC1U

      €1.100,00 Excl. btw
          Cinela Z-CMC1L-MS
          CinelaZ-CMC1L-MS

          Z-CMC1L MS, complete Zephyx voor Schoeps MS-set CMC1L + MK4/41 en MK8. Compatibel met CCM4/CCM8. XLR5M-uitgang. Met of zonder CUT60.

          €1.166,00 Excl. btw
              Bubblebee BBI-SBRD-XS+
              BubblebeeBBI-SBRD-XS+

              The Spacer Bubble, Red - XS+

              €149,95 Excl. btw
                  Vergelijk 0

                  Voeg nog een product toe (max. 5)

                  Start vergelijking

                  Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »