• Incl.Excl.
    BTW
  • 0
  • Incl.Excl.
    BTW
  • 0

    Cinela PIA-2S-CMiT-CMC86

    Productomschrijving
    De Cinela PIA-2S-CMIT-CMC86 is een gespecialiseerd windschermsysteem, ontworpen voor Mid-Side (MS) stereo-opnameconfiguraties, waarbij specifiek de Schoeps CMIT 5U shotgun microfoon wordt gecombineerd met de CCM8 figuur-8 microfoon. Dit systeem biedt effectieve bescherming tegen wind- en handling-geluiden, terwijl het een hoge akoestische transpara...

    De Cinela PIA-2S-CMIT-CMC86 is een gespecialiseerd windschermsysteem, ontworpen voor Mid-Side (MS) stereo-opnameconfiguraties, waarbij specifiek de Schoeps CMIT 5U shotgun microfoon wordt gecombineerd met de CCM8 figuur-8 microfoon. Dit systeem biedt effectieve bescherming tegen wind- en handling-geluiden, terwijl het een hoge akoestische transparantie behoudt.

    Belangrijke kenmerken van de PIA-2S-CMIT-CMC86 zijn:

    • Enkelassige zwenkbevestiging: Maakt nauwkeurige oriëntatie van het microfoonpaar mogelijk, wat bijdraagt aan een accurate stereo-opname.
    • Geïntegreerde MS-ophangmodule: Uitgerust met gekruiste isolatoren en speciale clips om de microfoons stevig vast te houden, wat zorgt voor effectieve trillingsisolatie.
    • Afneembare Binder-houder: Voorzien van twee afneembare pluggen voor flexibele en veilige microfoonaansluitingen.
    • 3D primaire stof: Biedt initiële windbescherming met hoge akoestische transparantie, geschikt voor lichte wind of binnenomgevingen.
    • Bontkap (FUR-LP): Bevat een langharige bontkap voor verbeterde windbescherming in veeleisendere omstandigheden.
    • Polycarbonaat behuizing: Biedt duurzame bescherming voor het windschermsysteem tijdens transport en opslag.

    Dit windschermsysteem is afgestemd op de afmetingen en eigenschappen van de Schoeps CMIT 5U en CCM8 microfoons, wat zorgt voor optimale prestaties en gebruiksgemak. Het is bijzonder geschikt voor professionele film- en videoproducties, evenals voor drama's en documentaires, waar hoogwaardige wind- en trillingsbescherming essentieel zijn voor het vastleggen van helder stereo-geluid.

    Productspecificaties

    Artikelnummer
    CinPiaPIA-5876

    Reviews

    0 / 5Based on 0 reviews

    Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

    Schrijf je eigen review

    Recent bekeken

    CinelaPIA-2S-CMiT-CMC86

    PIANO voor CMIT+CMC met enkelassige draaibevestiging

    €1.029,00 Excl. btw
        CinelaCLIP-20-21

        CLIP-20-21 – Dubbele clip voor M/S-configuraties met microfoons van 20 en 21 mm diameter.

        €18,00 Excl. btw
            Cinela COSI-S-CCM
            CinelaCOSI-S-CCM

            [COSI-S-CCM] COSI korte korf, specifiek voor Schoeps CCM; windkap met geïntegreerde ophanging voor winddemping en snelle toegang via kwartslagsluiting.

            €520,00 Excl. btw
                Cinela Z-Cable-CCM-MS
                CinelaZ-Cable-CCM-MS

                Z-Cable-CCM-MS, dubbele Lemo naar XLR5M-kabel voor MS-opstelling met twee CCM’s in Zephyx. Flexibel bij microfoons, verstevigd bij XLR, met printplaat.

                €132,00 Excl. btw
                    CinelaZ-Cable-KM-MS

                    Z-Cable-KM-MS, dubbele XLR3F naar XLR5M-kabel voor MS-opstelling met twee Neumann KM’s in Zephyx. Flexibel bij microfoons, verstevigd bij XLR, met printplaat.

                    €125,00 Excl. btw
                        Vergelijk 0

                        Voeg nog een product toe (max. 5)

                        Start vergelijking

                        Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »