0
0

Lectrosonics DBSM/E01-A1B1

Productomschrijving
Meer info & specs over de DBSM & DBSMD : HIER (pdf)   De zenders zijn volledig compatibel met de DSQD, DCHR en DCR822 digitale ontvangers en hebben een afstemgebied van 470 tot 608 MHz (470 tot 614 MHz voor de E01-versie). De DBSM en DBSMD kunnen worden geconfigureerd als zenders of recorders, met bestanden opgeslagen op microSD-kaartgehe...

Meer info & specs over de DBSM & DBSMD : HIER (pdf)

 

De zenders zijn volledig compatibel met de DSQD, DCHR en DCR822 digitale ontvangers en hebben een afstemgebied van 470 tot 608 MHz (470 tot 614 MHz voor de E01-versie).

De DBSM en DBSMD kunnen worden geconfigureerd als zenders of recorders, met bestanden opgeslagen op microSD-kaartgeheugen in het industriestandaard Broadcast Wave .wav (BWF) formaat met een bitdiepte van 24 bits en een samplefrequentie van 48 kHz. De TA5M mic/line connector fungeert ook als tijdcode-ingang voor jam-sync met masterklokken op de set, waardoor het snel en eenvoudig is om audiobestanden in post-productie uit te lijnen.

RF-vermogenselecties zijn instelbaar op 10, 25 en 50 mW. Bovendien stelt een nieuwe, hoge-densiteit transmissiemodus (HDM) van 2 mW in staat tot veel strakkere kanaalspacing, waardoor meer dan het dubbele aantal werkfrequenties per beschikbaar spectrum mogelijk is. Firmware-updates zijn vereist voor de DSQD, DCHR en DCR822 ontvangers om deze nieuwe hoge-densiteitsmodus te gebruiken. De Wireless Designer-software moet ook worden bijgewerkt om van deze nieuwe modus te profiteren.

De zenders hebben dezelfde fysieke vorm en maat als de vorige generatie SMWB en SMDWB zenders, zodat ze dezelfde accessoires kunnen gebruiken, waaronder batterij-eliminators, hoesjes en riemclips.

Productspecificaties

Artikelnummer
LECTraDBSM8200

Reviews

0 / 5Based on 0 reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Schrijf je eigen review

Recent bekeken

Lectrosonics DBSM/E01-A1B1
LectrosonicsDBSM/E01-A1B1

Digitale zender met recorder, enkele AA, TimeCode, 470-614 MHz.

€1.798,10 Excl. btw
Lectrosonics DBSMD/E01-A1B1
LectrosonicsDBSMD/E01-A1B1

Digitale zender met recorder, dubbele AA, TimeCode, 470-614 MHz.

€1.862,78 Excl. btw
Lectrosonics LRBATELIM
LectrosonicsLRBATELIM

LRBATELIM battery eliminator voor LR-ontvanger; vervangt batterijhouder voor externe DC-voeding; vergrendelbare connector; bevestigingsschroeven inbegrepen.

€144,79 Excl. btw
Lectrosonics Quadpack
LectrosonicsQuadpack

Quadpack power/audio-interface voor twee SRa, SRb of SRc ontvangers; vier XLR- en TA3M-uitgangen; Hirose-voeding; bevestigingsmateriaal inbegrepen.

€729,04 Excl. btw
Lectrosonics LTBATELIM
LectrosonicsLTBATELIM

LTBATELIM batterij-eliminator voor LT beltpack zenders; vervangt batterijdeur voor directe DC-voeding; beveiligd tegen kortsluiting en omgekeerde polariteit.

€139,76 Excl. btw
Vergelijk 0

Voeg nog een product toe (max. 5)

Start vergelijking

Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »