0
0

Schoeps MK 2H

3% sale
Productomschrijving
Schoeps MK 2H [131009] De Schoeps MK 2H is een omnidirectionele condensatormicrofooncapsule uit de modulaire Colette-serie. Een lichte akoestische verhoging boven circa 6 kHz compenseert hoogverlies wanneer gereflecteerd geluid een grotere bijdrage aan de opname levert. Een microfoonversterker is niet inbegrepen. Toepassing De MK 2H is geschikt vo...

Schoeps MK 2H [131009]

De Schoeps MK 2H is een omnidirectionele condensatormicrofooncapsule uit de modulaire Colette-serie. Een lichte akoestische verhoging boven circa 6 kHz compenseert hoogverlies wanneer gereflecteerd geluid een grotere bijdrage aan de opname levert. Een microfoonversterker is niet inbegrepen.

Toepassing

De MK 2H is geschikt voor instrumenten en orkesten in ruimtes met een evenwichtige nagalm. Hij is bedoeld voor middelgrote opnameafstanden, waarbij direct en gereflecteerd geluid ongeveer even sterk bijdragen.

Met meerdere microfoons is de capsule bruikbaar voor A/B-stereo en Decca Tree. Hoewel de capsule omnidirectioneel is, blijft de oriëntatie bij hoge frequenties van belang.

Technische specificaties

  • Richtingskarakteristiek: omnidirectioneel.
  • Werkingsprincipe: drukontvanger.
  • Frequentiebereik: 20 Hz–26 kHz.
  • Frequentiebereik met CMC 6xt: 20 Hz–42 kHz.
  • Gevoeligheid: 17 mV/Pa, -35,5 dBV/Pa.
  • Eigenruis: 10 dB(A); 22 dB volgens CCIR.
  • Signaal-ruisverhouding: 84 dB(A).
  • Maximale geluidsdruk bij THD < 0,5%: 130 dB SPL met CMC 6; 134 dB SPL met CMC 1.
  • Lengte capsule: 22 mm.
  • Diameter capsule: 20 mm.
  • Gewicht capsule: 17 g.
  • Afwerking: matgrijs.

Compatibele microfoonversterkers

De MK 2H is onder andere te combineren met de onderstaande Colette-microfoonversterkers. De versterker wordt afzonderlijk geleverd.

Bijbehorend accessoire

Schoeps beveelt de KA 40 [169001] akoestische bol aan voor A/B-opnamen en vooral voor Decca Tree. De KA 40 wordt afzonderlijk geleverd.

Inbegrepen

  • 1 × Schoeps MK 2H omnidirectionele microfooncapsule.

Productspecificaties

Artikelnummer
SchMicMK 22346
SKU
131009
EAN
4068305001142

Reviews

0 / 5Based on 0 reviews

Er zijn nog geen reviews geschreven over dit product..

Schrijf je eigen review

Recent bekeken

Schoeps MK 2H
SchoepsMK 2H

[131009] MK 2H omnidirectionele Colette-capsule met lichte hoogversterking voor instrumenten en orkestopnamen in galmende ruimtes. Versterker niet inbegrepen.

€733,00€711,01 Excl. btw
      Vergelijk 0

      Voeg nog een product toe (max. 5)

      Start vergelijking

      Wij slaan cookies op om onze website te verbeteren. Is dat akkoord? JaNeeMeer over cookies »